Drzwi szklane
16214
page-template-default,page,page-id-16214,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Drzwi szklane

  • All
  • dwudrzwiowe
  • harmonijkowe
  • łazienkowe
  • pokojowe | biurowe
  • przesuwne
  • wahadłowe

Jeśli potrzebujesz drzwi szklane do domu, do pokoju w mieszkaniu,  apartamencie czy w biurze, dobrze trafiłeś!

U nas znajdziesz estetyczne i trwałe rozwiązania – drzwi szklane przesuwne | wahadłowe – uchylne. Są one gwarancją odmiany każdego pomieszczenia.

 

Do wyboru szkło: przeźroczyste, matowe – satynowe, z wypiaskowanym wzorem, z kolorową półprzezroczystą lub wybiórczą grafiką, nieprzezierne lakierowane wg palety kolorów RAL.

 

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów, dlatego nasze trwałe okucia dostarczane są przez cenionych na rynku producentów. Oprócz działalności na terenie Wrocławia prowadzimy sprzedaż internetową, by móc dotrzeć z naszą ofertą do jeszcze większego grona odbiorców w Polsce.

Szkło hartowane jest według różnych źródeł 3-5 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło nie poddane tej obróbce. Po uderzeniu pozostaje nienaruszone lub pęka w sposób bezpieczny dla człowieka tzn. rozsypuje się na drobne, nieostre kawałeczki (jak boczna szyba samochodowa), przez co w ogromnym stopniu ogranicza do minimum ryzyko odniesienia ran.

Drzwi w standardzie wykonywane są z bezpiecznego szkła hartowanego, szlifowanego grubości 8 -10 mm.

Stosujemy wypróbowane przez nas okucia do szkła. Są to solidne, wytrzymałe profile, zawiasy i uchwyty, których trwałość szacuje się na wiele lat. Niektóre są bardzo zaawansowane technologicznie, co przekłada się na duży komfort użytkowania. W ofercie dostępne są również systemy przesuwne. Zapytaj o szczegóły.

Krople wody na szybie z powłoką EasyClean nie utrzymują się na powierzchni, tylko swobodnie spływają.

Powierzchnia szkła, która wydaje się nam idealnie gładka, w powiększeniu posiada mikroskopijne pory i wyżłobienia, w których gromadzą się zanieczyszczania i kamień. Powłoki ochronne polimerowe zapewniają skuteczną ochronę przed korozją. Dzięki właściwościom hydrofobowym cząsteczki wody nie utrzymują się na tafli szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

krople

Drzwi prysznicowe to nie akwarium. Ich szczelność jest zawsze ograniczona. W zależności od oczekiwań klientów montujemy uszczelki, które niemal likwidują problem wyciekającej wody. Coraz częściej wg trendów zachodnich stosuje się rozwiązanie bez użycia uszczelek czyli samo szkło, które jest bardziej eleganckie, ale nieco mniej praktyczne.

Stosujemy również progi z profilu aluminiowego ograniczające wyciekanie wody podczas brania prysznicu.

Termin realizacji zamówienia na montaż drzwi szklanych wynosi ok 2-4 tyg. w zależności od zastosowanych rozwiązań technicznych.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes