Drzwi przesuwne loft – naścienne

Drzwi przesuwne ze szprosami.

Styl loftowy zaczyna gościć w coraz w Polskich domach. W prawdzie nie ma co się dziwić, patrząc na jego prostotę, a zarazem elegancję, którą wręcz razi wszystko wokół. 

Na bazie stylu loftowego powstaje coraz więcej nowych, bardziej wyrafinowanych konstrukcji, które goszczą na co dzień w naszych ofertach. 

W niniejszej ofercie chcemy przedstawić państwu nasze drzwi przesuwne ze szprosami w stylu loftowym.

Drzwi przesuwne ze szprosami loft — dlaczego warto?

Drzwi przesuwne szprosami w odróżnieniu od tych, które otwierają się w sposób klasyczny, są bardzo cenionym rozwiązaniem w mniejszych mieszkaniach. Oczywiście nie ubliżając im w żaden sposób, jeżeli chodzi o wnętrza domów, biur, czy też restauracji (bo w tych miejscach są również bardzo popularne)!

Charakterystyczną cechą drzwi przesuwnych jest ich styl otwierania, bowiem poruszają się one po specjalnie suwnicy, która zajmuje bardzo mało miejsca i nachodzi na ścianę. Suwnica jest dodatkowo zabezpieczona w sposób, by w momencie poruszania drzwiami nie uszkadzała niczego wokół (tak samo, jak drzwi). 

Drzwi przesuwne ze szprosami w stylu loftowym — zalety

Poniżej przedstawimy kilka istotnych zalety, o których warto wiedzieć, przy zakupie produktu.

Bezpieczne szkło

Szkło, z którego wykonujemy nasze drzwi przesuwne ze szprosami, jest w pełni bezpieczne dla użytkowników, nawet tych najmłodszych. 

Powierzchnia drzwi jest wytworzona ze szkła hartowanego, którego wykonanie jest poparte wszystkimi atestami wprowadzonymi w UE. 

Drzwi przesuwne ze szprosami są łatwe w utrzymaniu czystości

Uciążliwi brud, który często możemy spotkać na zwykłych drzwiach, przeważnie jest trudny do domycia, zwłaszcza jeżeli w grę wejdą dzieci np. z farbami. 

W przypadku naszych drzwi przesuwnych szklanych ze szprosami taka sytuacja nie występuje, ponieważ szkło jest łatwo zmywalne, a zarazem odporne na różnego rodzaju zarysowania

Proste w ozdabianiu

W naszej ofercie znajdą państwo wiele możliwości konfiguracji drzwi przesuwnych pod względem kształtu, ułożenia szprosów, a także szkła, jakie ma zostać w nich umieszczone. Wszystko tylko i wyłącznie zależy od Waszych preferencji. My natomiast zajmujemy się wykonaniem na indywidualne zamówienie oraz montażem

Polecamy również:

W skład usługi zawsze wchodzi:


  • telefon do Klienta  na 30 min przed przyjazdem
  • dokładny laserowy pomiar uwzględniający krzywizny, domówienie szczegółów z Klientem
  • wykonanie projektu z widokiem podziału szkła, szprosów itp. WIZUALIZACJA
  • przygotowanie i obróbka szkła, okuć; hartowanie
  • telefon do Klienta w sprawie umówienia terminu montażu
  • montaż zabudowy szklanej
  • pisemna gwarancja 24 m-ce.

Możliwe inne konfiguracje zabudów w wykończeniach białych, złotych lub kolorowych.

Wszystko pod wymiar. Realizujemy zamówienia pracowni architektonicznych, biur projektowych, deweloperów oraz indywidualnych inwestorów na terenie całego kraju.

Czas realizacji: 14-30 dni (w zależności od terminów i dodatkowych ustaleń indywidualnych).

Kategoria
drzwi szklane, loft, pokojowe | biurowe, przesuwne, zabudowy loftowe, zabudowy szklane
Tags
drzwi loftowe, drzwi przesuwne
Brak komentarzy

Pozostaw swój komentarz
Call Now Button