Zabudowy szklane - konstrukcje ze szkła w profilach, listwach
16257
page-template-default,page,page-id-16257,theme-bridge,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zabudowy konstrukcje szklane

Zabudowy szklane konstrukcje

Zabudowy szklane

Dopasowujemy zabudowy szklane do każdej przestrzeni czy to dużej czy małej. Nasze konstrukcje szklane są estetyczne i funkcjonalne które zapewniają wysoki komfort użytkowania.

W naszych zabudowach stosujemy wysokiej jakości atestowane szkło hartowane o grubościach 8 – 12 mm oraz sprawdzone okucia i uchwyty renomowanych marek zapewniające długi okres użytkowania.

Strona w budowie

Przykładowe okucia
Szyba w profilu aluminiowym

Szyba w profilu aluminiowym

Szyba w kaflach w profilu aluminiowym

Szyba w kaflach w profilu aluminiowym

zawias

zawias

zawias

zawias

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

Zobacz przykładowe okucia do szkła.

Szkło hartowane jest według różnych źródeł 3-5 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło nie poddane tej obróbce. Po uderzeniu pozostaje nienaruszone lub pęka w sposób bezpieczny dla człowieka tzn. rozsypuje się na drobne, nieostre kawałeczki (jak boczna szyba samochodowa), przez co w ogromnym stopniu ogranicza do minimum ryzyko odniesienia ran.

Zabudowy szklane w standardzie wykonywane są z bezpiecznego szkła hartowanego, szlifowanego grubości 8 -10 mm.

Termin realizacji zamówienia na montaż zabudowy szklanej wynosi ok 2-4 tyg. w zależności od zastosowanych rozwiązań technicznych.

montaż kabin prysznicowych

Formularz kontaktowy:

Call Now Button