Drzwi do sauny

Dążymy do rozbudowy naszych usług szklarskich tak, aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów. Wykonamy dla Ciebie nowoczesne i trwałe drzwi do sauny. Działamy we Wrocławiu i okolicach – wykonujemy szklane zabudowy na wymiar, dopasowując kształt, liczbę szyb oraz wszelkie inne parametry do Twojej koncepcji, a także dostępnej przestrzeni.

Szklane drzwi do sauny

Obecnie pomieszczenia na sauny chętnie budowane są zarówno w domach prywatnych, jak i hotelach. My dostosujemy zabudowę do Twoich potrzeb! Mamy niemalże 30 lat doświadczenia, wykonujemy wizualizację oraz indywidualne projekty skrojone na miarę Twoich wymagań.

Przygotowujemy pojedyncze szklane drzwi, zabudowy o niestandardowych kształtach szyb oraz inne w zależności od przestrzeni, w której znajdzie się sauna.

 

Drzwi do sauny na wymiar

Decydując się na nasze usługi, zyskasz rozwiązanie skrojone na miarę Twoich wnętrz. Dodatkowo wykorzystywana szyba do sauny jest wysokiej jakości, dlatego też możesz być pewny jak najlepszej trwałości. Oferowane przez nas drzwi są bezuszczelkowe, wyposażone w zawiasy i klamkę dopasowaną do gustu klientów. Z przyjemnością wykonamy zarówno projekty minimalistyczne, jak i klasyczne. Co więcej, nasz doświadczony grafik podczas wykonywania pomiarów służy pomocą w przypadku pytań lub wątpliwości.

 

Funkcjonalne szyby do saun w domach, hotelach i nie tylko

Szklana zabudowa sauny to świetne i niezwykłe estetyczne rozwiązanie. Co więcej, same szyby są stosunkowo cienkie, przez co nie zajmują dużo miejsca. Wykonane przez nas drzwi zapewnią szczelność i pozwalają na uzyskanie właściwej temperatury w pomieszczeniu. Dodatkowo zadbamy o design, który będzie odpowiadał Twojej wizji.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz dodatkowe pytania? Z chęcią pomożemy! Możesz skorzystać z formularza dostępnego na stronie lub do nas zadzwonić — postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości oraz przedstawić indywidualną ofertę. Spełniamy szklarskie wizje i odmieniamy domy (i nie tylko!) tym jakże klasycznym, a jednocześnie unikatowym materiałem. Serdecznie zapraszamy!

Formularz kontaktowy:

    Call Now Button