Zabudowy loftowe

szklarz Wrocław

Zabudowy szklane konstrukcje

Zabudowy szklane

We wnętrzu powstała potrzeba podzielenia przestrzeni, lecz wizja generalnego remontu i stawiania ścian nie zachęca do działania? Nic straconego! Jako ceniona firma będąca na bieżąco z modnymi i funkcjonalnymi trendami wnętrzarskimi proponujemy rozwiązanie, jakim są zabudowy szklane.

Konstrukcje szklane – dwuskrzydłowe drzwi, zabudowy i balustrady

Oferowane przez nas zabudowy loftowe to estetyczne i funkcjonalne ścianki wykonane z szyb lub luster. W ramach naszych usług wykonujemy również drzwi szklane loftowe w różnych wersjach, m.in. przesuwne, ze szprosami czy prysznicowe. Ponadto w ofercie znajdują się również drzwi dwuskrzydłowe szklane, a także wiele innych rozwiązań jak np. balustrady czy zabudowy szafy.

Konstrukcje w loftowym stylu

Styl industrialny to jeden z najpopularniejszych trendów wystroju wnętrz. Nasza firma sprawi, że każda przestrzeń uzyska loftowy charakter. Bez względu na to, czy montujemy ścianę z szyb, czy dwuskrzydłowe drzwi – dopasowujemy konstrukcje do każdej przestrzeni. Wykonane przez nas elementy są nie tylko modne i estetyczne, ale także praktyczne. Niewątpliwie zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Najlepsza jakość

Tworząc zarówno konstrukcje standardowe, jak i dwuskrzydłowe czy harmonijkowe, z wyjątkową starannością dbamy o jak najlepsze wykonanie oraz wytrzymałość. W naszych produktach stosujemy wysokiej jakości atestowany hartowany materiał o grubościach 8–12 mm, a także sprawdzone okucia i uchwyty renomowanych marek. Dzięki tym działaniom zapewniamy długi okres użytkowania.

Przykładowe okucia
uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

uchwyt drzwiowy

Szkło hartowane jest według różnych źródeł 3-5 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło nie poddane tej obróbce. Po uderzeniu pozostaje nienaruszone lub pęka w sposób bezpieczny dla człowieka tzn. rozsypuje się na drobne, nieostre kawałeczki (jak boczna szyba samochodowa), przez co w ogromnym stopniu ogranicza do minimum ryzyko odniesienia ran.

Zabudowy szklane w standardzie wykonywane są z bezpiecznego szkła hartowanego, szlifowanego grubości 8 -10 mm.

Termin realizacji zamówienia na montaż zabudowy szklanej wynosi ok 2-4 tyg. w zależności od zastosowanych rozwiązań technicznych.

montaż kabin prysznicowych

Formularz kontaktowy:

    Call Now Button