Drzwi wewnętrzne białe- wiatrołap

Szklana zabudowa w wiatrołapie.

Białe drzwi wewnętrzne do wiatrołapu

Drzwi wewnętrzne białe to idealne rozwiązanie do nowoczesnych domów, restauracji, biur i apartamentów, w których barwami przodującymi jest piękna biel oraz subtelna, jasna szarość

Białe drzwi wewnętrzne dostępne w naszej ofercie wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki temu mają państwo pewność, że wzór, który zostanie przez Was wybrany, będzie niepowtarzalny. Co równie ważne — każdy ma możliwość konfiguracji drzwi pod względem ustawienia szprosów oraz rodzaju szkła, a także ogólnego rozmiaru produktu. 

 

Z czego wytwarzamy nasze drzwi?

Białe drzwi wewnętrzne dostępne w naszej ofercie wytwarzamy tylko i wyłącznie z najlepszych komponentów dostępnych na rynku: 

  • Rama drzwi wraz ze szprosami została zaprojektowana z wysokiej klasy aluminium, przez co konstrukcja jest stabilna i trwała. 
  • Szklana powierzchnia natomiast wytwarzana jest ze szkła ESG. Szkło ESG jest to szkło hartowane, zwane również szkłem bezpiecznym, które może być używane przez każdego — nawet przez najmłodszych domowników bez żadnych obaw. 

 

Drzwi wewnętrzne białe (szklane) do wiatrołapu — korzyści

Drzwi dostępne w ofercie otwierane są w sposób klasyczny. Montaż zamków oraz zabezpieczeń sprawia, że są one bardzo ciche, przez co nie przeszkadzają innym użytkownikom. 

 

Dodatkowo — nasze białe drzwi wewnętrzne charakteryzują się wysokiej klasy zamkami sprężynowymi, które zapobiegają powstawaniu przeciągów

Szklane panele umieszczone we wnętrzu drzwi przepuszczają dużą ilość światła, przez co wiatrołap jest bardziej nasłoneczniony. Ponadto struktura drzwi nie pozwala na stratę ciepła — zachowuje odpowiednią różnicę temperatur między drzwiami wyjściowymi a resztą domu. 

Nasze drzwi to nowe rozwiązanie — nowy design, który stale zyskuje na popularności i jest bardzo ceniony przez deweloperów oraz projektantów wnętrz. Szczyci się on minimalizmem, który jednocześnie dodaje wszechstronności, nawet w mniejszych pomieszczeniach. 

Zapraszamy Was również do zapoznania się z naszymi innymi ofertami odnośnie drzwi szklanych.

projekt zabudowa wiatrołapu

Rys.1 Projekt i wizualizacja zabudowy loftowej.

W skład usługi zawsze wchodzi:


  • telefon do Klienta  na 30 min przed przyjazdem
  • dokładny laserowy pomiar uwzględniający krzywizny, domówienie szczegółów z Klientem
  • wykonanie projektu z widokiem podziału szkła, szprosów itp. WIZUALIZACJA
  • przygotowanie i obróbka szkła, okuć; hartowanie
  • telefon do Klienta w sprawie umówienia terminu montażu
  • montaż zabudowy szklanej
  • pisemna gwarancja 24 m-ce.

Możliwe inne konfiguracje zabudów w wykończeniach czarnych, złotych lub kolorowych.

Wszystko pod wymiar. Realizujemy zamówienia pracowni architektonicznych, biur projektowych, deweloperów oraz indywidualnych inwestorów na terenie całego kraju.

Czas realizacji: 14-30 dni (w zależności od terminów i dodatkowych ustaleń indywidualnych).

Kategoria
drzwi szklane, loft, wahadłowe, zabudowy loftowe, zabudowy szklane
Tags
białe drzwi szklane, białe drzwi wewnętrzne, drzwi loftowe, drzwi loftowe białe, drzwi przesuwne
Brak komentarzy

Pozostaw swój komentarz
Call Now Button