Drzwi szklane Wrocław

Jeśli potrzebujesz drzwi szklane do domu, do pokoju w mieszkaniu,  apartamencie czy w biurze, dobrze trafiłeś!

U nas znajdziesz estetyczne i trwałe rozwiązania – drzwi szklane przesuwne | wahadłowe – uchylne. Są one gwarancją odmiany każdego pomieszczenia.

Do wyboru szkło: przeźroczyste, matowe – satynowe, z wypiaskowanym wzorem, z kolorową półprzezroczystą lub wybiórczą grafiką, nieprzezierne lakierowane wg palety kolorów RAL.

Oprócz działalności na terenie Wrocławia prowadzimy sprzedaż internetową, by móc dotrzeć z naszą ofertą do jeszcze większego grona odbiorców w Polsce.

 • All
 • loft
 • pokojowe | biurowe
 • przesuwne
 • wahadłowe
Wybór drzwi

Dodatkowe informacje:

 • Drzwi szklane wahadłowe i przesuwne mogą być wykonane z różnych rodzajów szkła, np. hartowanego, bezpiecznego, ornamentowego.
 • Dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i konfiguracjach.
 • Mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje, np. samozamykacze, systemy kontroli dostępu.
Przykładowe okucia do drzwi biurowych
Samozamykacz z mocowaniem w okuciu

Samozamykacz z mocowaniem w okuciu

Łącznik naświetla górnego z panelem bocznym

Łącznik naświetla górnego z panelem bocznym

Zamek narożny z ochroną na wkładkę

Zamek narożny z ochroną na wkładkę

Listwa montażowa

Listwa montażowa

Zawias do drzwi szklanych

Zawias do drzwi szklanych

Zawias do drzwi szklanych pokojowych

Zawias do drzwi szklanych pokojowych

system przesuwny

system przesuwny

Więcej w dziale okuć do szkła
Terminy montażu - zasięg działania

Termin realizacji zamówienia na montaż drzwi szklanych wynosi ok 2-4 tyg. w zależności od zastosowanych rozwiązań technicznych.

Pomiarów dokonujemy z dnia na dzień.

Zasięg działania Wrocław i okolice – Dolny Śląsk. Realizujemy zamówienia wysyłkowe na terenie całej Polski.
szklarz Wrocław Dolny Śląsk

Gwarancja
Montaże z pisemną gwarancją

Montaże z pisemną gwarancją

Udzielamy 2-letniej gwarancji na nasze usługi pod warunkiem autoryzowanego montażu.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie zawiasy pozwalające na montaż szklanych drzwi muszą zostać zbadane na zgodność z zharmonizowaną normą PN-EN 1935:2003. Określa ona wymogi, które muszą spełniać tego typu okucia, w tym m.in. jaka ma być ich trwałość czy odporność na korozję. Wykonanie tych badań jest obowiązkowe dla każdego producenta mocowań. Oznacza to też, że na każdym wykonawcy spoczywa obowiązek używania w codziennej pracy mocowań, które przeszły badania potwierdzające ich właściwości użytkowe.

Wycena - zamówienia

W celu uzyskania wstępnej wyceny prosimy o przygotowanie następujących informacji:

 • rodzaj drzwi (system przesuwny, wahadłowy)
 •  orientacyjne wymiary poszczególnych elementów szklanych
 • miejsce montażu (Wrocław czy poza miastem)
Kontakt telefoniczny +48 501 40 91 50

lub przez poniższy formularz kontaktowy.

Szkło hartowane jest według różnych źródeł 3-5 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło nie poddane tej obróbce. Po uderzeniu pozostaje nienaruszone lub pęka w sposób bezpieczny dla człowieka tzn. rozsypuje się na drobne, nieostre kawałeczki (jak boczna szyba samochodowa), przez co w ogromnym stopniu ogranicza do minimum ryzyko odniesienia ran.

Drzwi w standardzie wykonywane są z bezpiecznego szkła hartowanego, szlifowanego grubości 8 -10 mm.

Jakość i parametry szkła hartowanego są zgodne i dopuszczone przez polską  normę PN-B-13079 dla szkła budowlanego i zespolonego.

Stosujemy wypróbowane przez nas okucia do szkła. Są to solidne, wytrzymałe profile, zawiasy i uchwyty wykonane z odpornego na korozję mosiądzu (dostępne w wykończeniach chrom połysk i chrom satyna) których trwałość szacuje się na wiele lat.  Okucia zostały przebadane na zgodność z normą zharmonizowaną PN-EN 1935:2003 i otrzymały znak budowlany CE. Jest to potwierdzenie ich właściwości użytkowych i gwarancja najwyższej jakości wykonania. Niektóre są bardzo zaawansowane technologicznie, co przekłada się na duży komfort użytkowania. Zapoznaj się z niektórymi w dziale okuć. W ofercie dostępne są również systemy przesuwne. Zapytaj o szczegóły.

Krople wody na szybie z powłoką EasyClean nie utrzymują się na powierzchni, tylko swobodnie spływają.

Powierzchnia szkła, która wydaje się nam idealnie gładka, w powiększeniu posiada mikroskopijne pory i wyżłobienia, w których gromadzą się zanieczyszczania i kamień. Powłoki ochronne polimerowe zapewniają skuteczną ochronę przed korozją. Dzięki właściwościom hydrofobowym cząsteczki wody nie utrzymują się na tafli szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

 

Drzwi prysznicowe to nie akwarium. Ich szczelność jest zawsze ograniczona. W zależności od oczekiwań klientów montujemy uszczelki, które niemal likwidują problem wyciekającej wody. Coraz częściej wg trendów zachodnich stosuje się rozwiązanie bez użycia uszczelek czyli samo szkło, które jest bardziej eleganckie, ale nieco mniej praktyczne.

Stosujemy również progi z profilu aluminiowego ograniczające wyciekanie wody podczas brania prysznicu.

uszczelnienie kabiny prysznicowej

Może Cię zainteresuje: Zabudowy loftowe | Nowoczesne ścianki stałe walk-in | Inne zabudowy szklane – balustrady, daszki itp | Przykładowy panel szklany w łazience | szklarz Wrocław

Drzwi szklane Wrocław

Formularz kontaktowy

  Call Now Button