Walk-in

szklarz Wrocław

Ścianki szklane walk-in

Ścianki szklane walk-in

Ścianki szklane walk-in to najnowszy trend wykorzystywany przy projektowaniu łazienek. Kabina wykonana z wolnostojącej szklanej ścianki sprawia wrażenie „lżejszej” oraz zajmuję zdecydowanie mniej miejsca.

Dodatkowo nakładamy powłokę, która zapobiega tworzeniu się kamienia na ściankach i drzwiach.

Nowe szkło samoczyszczące TIMELESS b. łatwe czyszczenie

Szkło typu SGG TIMELESS to antykorozyjne szkło które zostało opracowane z myślą o zastosowaniach w kabinach prysznicowych lub parawanach nawannowych.

Szkło SGG TIMELESS składa się z wysoko przeziernego szkła SGG PLANICLEAR, na które naniesiono praktycznie niewidoczną powłokę. Powłokę SGG TIMELESS® otrzymuje się przez magnetronowe nanoszenie niewidocznej warstwy tlenków metali. Tak otrzymana powłoka jest bardzo trwała, nie traci swoich właściwości z upływem czasu i może być poddawana wszelkim rodzajom obróbki.

Jakie korzyści?

-Wszelkie ślady użytkowania są łatwiejsze do usunięcia w porównaniu ze standardowym szkłem niepowlekanym.
10-letnia gwarancja

Przykładowe rozwiązania mocowań
Okucie punktowe szkło-ściana

Okucie punktowe szkło-ściana

Okucie punktowe szkło-ściana

Okucie punktowe szkło-ściana

czarny łącznik szkło-ściana

czarny łącznik szkło-ściana

czarny profil aluminiowy

czarny profil aluminiowy

Listwa montażowa

Listwa montażowa

Aluminiowa listwa w kaflach

Aluminiowa listwa w kaflach

Szkło hartowane jest według różnych źródeł 3-5 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło nie poddane tej obróbce. Po uderzeniu pozostaje nienaruszone lub pęka w sposób bezpieczny dla człowieka tzn. rozsypuje się na drobne, nieostre kawałeczki (jak boczna szyba samochodowa), przez co w ogromnym stopniu ogranicza do minimum ryzyko odniesienia ran.

Krople wody na szybie z powłoką EasyClean nie utrzymują się na powierzchni, tylko swobodnie spływają.

Powierzchnia szkła, która wydaje się nam idealnie gładka, w powiększeniu posiada mikroskopijne pory i wyżłobienia, w których gromadzą się zanieczyszczania i kamień. Powłoki ochronne polimerowe zapewniają skuteczną ochronę przed korozją. Dzięki właściwościom hydrofobowym cząsteczki wody nie utrzymują się na tafli szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

krople

Termin realizacji zamówienia na ścianki szklane wynosi ok 2-3 tyg. w zależności od zastosowanych rozwiązań technicznych.

Stosujemy wypróbowane przez nas okucia do szkła. Są to solidne, wytrzymałe profile, zawiasy i uchwyty, których trwałość szacuje się na wiele lat. Niektóre są bardzo zaawansowane technologicznie, co przekłada się na duży komfort użytkowania.
Zapoznaj się z niektórymi w dziale okuć.

Formularz kontaktowy:

    Call Now Button