Dlaczego my?
16274
page-template-default,page,page-id-16274,theme-bridge,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Dlaczego my?

dlaczego my…

DOŚWIADCZENIE w swojej branży

Stoi za nami ponad 20-letnie doświadczenie w pracy ze szkłem. Specjalizujemy się głównie w nadrukach na szkle, panelach szklanych do kuchni i łazienek, zabudowach szklanych, montażach luster, drzwiach szklanych, kabinach prysznicowych.

Wyszkoleni MONTAŻYŚCI

Mamy bardzo doświadczone zespoły montażowe . Co nas wyróżnia? Nasi montażyści nie tylko montują, ale doradzają najlepsze rozwiązania. Już podczas pomiaru dzielą się swoją wiedzą praktyczną z klientem, proponując najlepsze rozwiązanie.

STUDIO GRAFICZNE

To unikatowe w naszej branży. Jako nieliczni przed montażem wykonujemy realistyczne wizualizacje kuchni lub łazienek dzięki którym otrzymujesz dokładnie to, co chcesz.  W naszej własnej bazie zdjęć znajdziesz specjalnie przygotowane zdjęcia pod szklane panele kuchenne, w panoramicznym formacie.

Co więcej, dzięki własnemu studiu graficznemu wszelkie przeróbki projektu masz bezpłatnie.

Call Now Button