Zabudowy szklane

Zabudowy szklane

Dzień dobry,

zwracam się z zapytaniem dot. przygotowania oferty na wykonanie zabudowy szklanej w lokalu. Planujemy przeprowadzenie modernizacji restauracji mieszczącej się w Hotelu Gem we Wrocławiu i zależy nam na wymianie witryn wewnętrznych i drzwi wejściowych z hallu hotelowego do lokalu. Obecnie istniejące przesyłam na zdjęciach w załączeniu.
Chcielibyśmy zastosować występujące rozwiązania  m.in. w sklepach/lokalach mieszczących się w galeriach handlowych z instalacją drzwi wejściowych podobnych do- (zdjęcie poglądowe w załączeniu)
Proszę o informacje czy jesteście Państwo na tym etapie i otrzymanych informacji przygotować poglądową ofertę (jaki jest czas realizacji/montażu) czy niezbędna jest Państwa wcześniejsza wizyta i pobranie dokładnych wymiarów? W takim przypadku czy możemy umówić się na spotkanie w przyszłym tygodniu?
Dokonując na szybko pomiaru, to:
1. Bok lokalu -Zabudowa (4 witryny)
długość całej „ściany szklanej” 522cm
wysokość od podłogi 218cm
wysokość od podstawy ramy z wyłączeniem progu od podłogi 211cm
2. Bok lokalu z drzwiami wejściowymi
długość całej „ściany szklanej” 355cm
wysokość od podłogi 216cm
szerokość drzwi wejściowych (2 skrzydła) 150cm
Proszę o wiadomość.
Pozdrawiam
Patryk
ODP. Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą. Ofertę na zabudowy szklane przesłaliśmy mailem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Glass Designer szklarz Wrocław.


Call Now Button