Motyw angielski - liczne przeróbki graficzne :
18998
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18998,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Motyw angielski – liczne przeróbki graficzne

Szczegóły projektu:

Witam
W załączeniu wzory na szkło. Wszystkie mają być w sepi,  tak jak wzór z autobusem. Pozdrawiam Dorota

Witam

Wykonanie takich przeróbek jest bardzo czasochłonne. Dlatego przesyłam wstępną wersję nr 1 (w załączniku) pokazująca jak by to mogło mniej więcej wyglądać. Jeśli taki układ pani odpowiada wówczas dokonuję zakupu zdjęć, dopracowuje projekt nr 1 i przesyłam pani wersję końcową w dużo lepszej jakości.
Czekam na uwagi ..

 

Pozdrawiam

Jakub

Witam.
W załączeniu przesyłam proponowany przez mnie uklad obrazków. Kolor całości w sepi , jak pierwszy obrazek z budką .Jeśli i w Pana opini tak jest dobrze, to proszę dokonać zakupu zdjęć i dopracowywać projekt. Czekam na informacje…
Pozdrawiam Dorota

Ps. Zastanawiam się jeszcze nad takim rozwiązaniem, by na tej dużej ścianie były tylko te dwa zdjęcia ,a na ścianie z oknem zdjęcie z budką.Jeśli  to możliwe, to proszę o wizualizacje obu opcji ( z 3 i z 4 zdjęciami)

Witam

Dokonałem zakupu wszystkich zdjęć w najlepszej jakości, zrobiłem projekt nr 2 wraz z wizualizacją całej kuchni (w załączniku).
Czy wszystko się zgadza?
Pozdrawiam
Jakub
Witam. Wszystko się zgadza. Proszę wykonać szkło według Projektu nr 2 .Pozdrawiam 
Oceń stronę
Kategoria
wizualizacje
Tags
abstrakcja, big ben, czarnobiałe, czerwona budka telefoniczna, czerwone drzewa, londyn, para zakochanych
Brak komentarzy - bądź pierwszy.

Pozostaw swój komentarz (wymagane załączenie swojego zdjęcia) lub napisz emaila w dziale "kontakt"