Pełna oferta

lustra

lustra

Z pomiarem, doradztwem, prezentacją i montażem u Klienta. Nie sprzedajemy tandetnych luster popularnych na rynku wrocławskim. Nasze nie korodują po czasie. Wejdź zobacz oceń nasze usługi. W razie wątpliwości zadzwoń – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Drzwi szklane

Drzwi szklane

Zamów wytrzymałe drzwi szklane na wymiar | z pomiarem i montażem Wrocław i okolice lub wysyłką. Sprawdzone, niezawodne okucia do drzwi szklanych. Zapytaj o szczegóły WEJDŹ zobacz zadzwoń – chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem.

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

Na wymiar kabiny prysznicowe z montażem Wrocław lub wysyłką. Wahadłowe, przesuwne, z ościeżnicą. Koniecznie zobacz nasze zdjęcia z robót WEJDŹ oceń naszą jakość Zadzwoń. Jesteśmy na rynku ponad 20 lat. Chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem.

Parawany szklane

Parawany szklane

U nas zamówisz wytrzymałe parawany szklane, które cieszą oko. Trwałe zawiasy, sprawdzone rozwiązania, wyszkolona ekipa Glass Designer – zobacz i ocen nasze usługi. Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Ścianki walk-in

Ścianki walk-in

Zapoznaj się z naszą ofertą na ścianki szklane walk-in. Sprawdzone trwałe okucia na lata. Z montażem na terenie Wrocławia lub z wysyłką. Kliknij TU.

Tablice szklane

Tablice szklane

Wytrzymałe tablice szklane magnetyczne suchościeralne na wymiar do biura, hotelu, kuchni czy restauracji. Przejrzyj naszą bogatą paletę barw. Szybkie terminy realizacji. Zadzwoń chętnie wycenimy usługę przez telefon. WEJDŹ – zobacz nasze możliwości.

Półki szklane

Półki szklane

Zobacz przykładowe półki szklane montowane na ścianie w łazience. Różne rozwiązania mocowań. Na wymiar i dowolny kształt.

Panele szklane jednokolorowe

Panele szklane jednokolorowe

Panel szklany jednokolorowy montażem Wrocław i okolice. Sugerujemy wybór mocnego – hartowanego panelu w odróżnieniu od słabszej wersji jaki jest lacobel. Posiadamy bogatą gamę kolorów, wzornik udostępniamy również na pomiarach.

Panele szklane z grafiką

Panele szklane z grafiką

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta na panele szklane w czym jesteśmy najlepsi. Na pomiarach możecie Państwo porozmawiać z grafikiem który doradzi ładny wzór. Następnie wykonujemy wizualizacje grafiki na panelu szklanym Twojej! kuchni lub łazienki.

Wizualizacje

Wizualizacje

Nie jesteś pewny jak będzie wyglądał zamówiony panel szklany w kuchni? Koniecznie zobacz go na wizualizacji – przykładowe realizacje.

Motywy graficzne na panele szklane

Motywy graficzne na panele szklane

Przykładowe motywy wzory graficzne na panel szklany. Zawsze możemy Ci pomóc w doborze grafiki aby ładnie komponowała się w kuchni lub łazience. Modne, nowoczesne motywy – www.fotolia.pl lub www.shuterstock.pl

Wzornik kolorów

Wzornik kolorów

Zobacz nasz przykładowy wzornik kolorów RAL na Twój panel szklany do kuchni.

Call Now Button