Opaska ze szkła mlecznego

Opaska ze szkła mlecznego

Dzień dobry , proszę o wycenę opaski ze szkła mlecznego na całą długość blatu . Plus dwa otwory na gniazdka ( nie widać ich na projekcie). Wycena z pomiarem i montażem .

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia
ODP> Dziękujemy za zapytanie. Jako zakład szklarski wykonujemy wszelkie usługi związane ze szkłem. Wykonujemy opaski szklane do kuchni na wymiar, dysponujemy dużym asortymentem szkła. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem przedłożenia najlepszej oferty.

Szyba kuchenna z nadrukiem

Dzień dobry,
W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej chciałbym poprosić o sprawdzenie czy wybrane zdjęcie będzie nadawało się do wydruku i czy będzie dobrze wyglądało. Zostałem poinformowany o kosztach i wstępnie je akceptuję. Chodzi o szybę kuchenną między blatem a szafkami wiszącymi. Wymiary szyby to 306 cm x 53,5 cm, kawałek pod okapem (bez druku) 60cm x 30cm
Przesyłam zdjęcie oryginalne i drugie zdjęcie obrazujące jak mniej więcej wyobrażam sobie kadrowanie.
Pozdrawiam
Piotr

Prośba o wycenę

Dzień dobry,
Proszę o orientacyjną wycenę zamówienia poniższych elementów
1. Panel szklany w kolorze czarnym nad wanną o wymiarze 190 x40 z uwzględnieniem otworów na baterię łazienkową
2. Panel szklany w kolorze czarnym do obudowy wanny 160 cm
3. Lustro wymiar 124 x 120.
Proszę o informację jaki jest czas realizacji.
W załączniku wysyłam wizualizację łazienki.
Pozdrawiam
Sabina

ODP> Dziękujemy za zapytanie. Wykonujemy hartowane panele szklane w dowolnym kolorze palety RAL. Całość usługi składa się z dokładnego pomiaru, produkcji panelu oraz jego montażu. Działamy przede wszystkim na terenie Wrocławia i okolic. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Call Now Button