kabiny prysznicowe
15603
page-template-default,page,page-id-15603,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,hide_inital_sticky,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Kabiny prysznicowe z montażem lub wysyłką

Kabiny prysznicowe

„na miarę” | niestandardowe – idealnie dopasowane do Twoje łazienki.

  • All
  • dwudrzwiowe
  • pentagonalne
  • walk-in bez drzwi
  • z brodzikeim

Oferujemy Ci kabiny prysznicowe wykonane na okuciach najlepszych producentów, którzy od lat udoskonalają swoje technologie.

W naszym zakładzie możesz zaprojektować  jedno lub dwuosobową kabinę o klasycznym lub nowoczesnym designie.

Wysoka jakość materiałów sprawia, że nasze kabiny cieszą oko w każdej łazience.

Szkło hartowane jest według różnych źródeł 3-5 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło nie poddane tej obróbce. Po uderzeniu pozostaje nienaruszone lub pęka w sposób bezpieczny dla człowieka tzn. rozsypuje się na drobne, nieostre kawałeczki (jak boczna szyba samochodowa), przez co w ogromnym stopniu ogranicza do minimum ryzyko odniesienia ran.

Kabiny prysznicowe w standardzie wykonywane są z bezpiecznego szkła hartowanego, szlifowanego grubości 8 mm.

Stosujemy wypróbowane przez nas okucia do szkła. Są to solidne, wytrzymałe profile, zawiasy i uchwyty, których trwałość szacuje się na wiele lat. Niektóre są bardzo zaawansowane technologicznie, co przekłada się na duży komfort użytkowania. W ofercie dostępne są również systemy przesuwne. Zapytaj o szczegóły.

Krople wody na szybie z powłoką EasyClean nie utrzymują się na powierzchni, tylko swobodnie spływają.

Powierzchnia szkła, która wydaje się nam idealnie gładka, w powiększeniu posiada mikroskopijne pory i wyżłobienia, w których gromadzą się zanieczyszczania i kamień. Powłoki ochronne polimerowe zapewniają skuteczną ochronę przed korozją. Dzięki właściwościom hydrofobowym cząsteczki wody nie utrzymują się na tafli szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

krople

Kabina prysznicowa to nie akwarium. Jej szczelność jest zawsze ograniczona. W zależności od oczekiwań klientów montujemy uszczelki, które niemal likwidują problem wyciekającej wody. Coraz częściej wg trendów zachodnich stosuje się rozwiązanie bez użycia uszczelek czyli samo szkło które jest bardziej eleganckie, ale nieco mniej praktyczne.

Stosujemy również progi z profilu aluminiowego ograniczające wyciekanie wody podczas brania prysznicu.

Termin realizacji zamówienia na kabiny prysznicowe wynosi ok 2-4 tyg. w zależności od zastosowanych rozwiązań technicznych.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes