Wycena lustra + szyba nad blatem

Wycena lustra + szyba nad blatem

Szanowni Państwo,
czy moglibyście mi orientacyjnie wycenić ile bym u Was zapłacił wraz z montażem za 2 lustra naścienne oraz szybę nad blat kuchenny:
1. Łazienka mała – lustro szer 1,80m, wys 1,40m, montaż na całej ścianie widocznej na zdjęciu (tynk maszynowy)
2. Łazienka duża – lustro ze skosem szer na dole 2,00m, szer na górze 1,00m, wys 1,40m. Montaż na regipsie. Dodatkowo montaż na lustrze 3 kinkietów (dostarczonych przeze mnie)
3. Szyba nad blatem – całkowita dł. szyby 6,5m, wys. 0,5m, kilka otworów na gniazdka/włączniki światła zgodnie z tym co na zdjęciach, szyba cała w jakimś jednolitym odcieniu zielonego
W załączniku przesyłam zdjęcie (na zdjęciach są widoczne tymczasowe lustra). Lokalizacja to Kąty Wrocławskie. Chodzi mi o taką orientacyjną wycenę. Zdaję sobie sprawę, że do dokładnej wyceny potrzebny jest Państwa pomiar i oględziny na miejscu. Ile orientacyjnie musiałbym czekać na wykonanie usługi?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Kuba
ODP> Dziękujemy za zapytanie.Wykonujemy montaż luster łazienkowych oraz szyby nad blatem kuchennym. Wcześniej dokonujemy dokładnych pomiarów.
Kolor szyby można wybrać z naszej palety barw. Jest ich naprawdę dużo. Zalecamy zainwestować w wytrzymałe szkło hartowane (szeroko stosowane w przemyśle samochodowym), z którym nie będziemy mieli później żadnych problemów – szyba nie pęknie pod wpływem wysokiej temperatury w okolicy kuchenki gazowej lub indukcyjnej i jest bardziej odporna na uderzenia mechaniczne.

niebieski panel szklany; błekit w kuchni

paleta szkla RAL

panel szklany

Pomiarów dokonujemy z dnia na dzień. Całkowity czas wykonania usługi wynosi ok. 2 tyg. Pełną wycenę przesłaliśmy na skrzynkę. Zapraszamy


Call Now Button