Witryna – drzwi usługowe – prośba o ofertę

Witryna – drzwi usługowe – prośba o ofertę

Dzień dobry,

Szukam firmy, która podejmie się wykonania i montażu zewnętrznej drewnianej witryny/drzwi wejściowych do naszego lokalu usługowego wg. projektu? Chcemy wykonać dodatkowe wejście (witryna – drzwi) do lokalu na ul. Moliera w Warszawie. Witryna musi być dokładnym odzwierciedleniem już istniejącego wejścia (muszą zostać powtórzone wszystkie podziały i rozwiązania z już istniejącego wejścia).

Zakres prac:

  1. wykonanie witryny – drzwi (szer. 290,50 cm x wys. 367,00 cm) ze szkła bezpiecznego jako stolarka o profilach drewnianych. W jej środku powinien znajdować się rodzaj drewnianego portalu obramowującego szklane drzwi. Drzwi wykonany w systemie zabudowy cało szklanej, ze szkła hartowanego, bezpiecznego, z pochwytem, zawiasami i zamkami ze stali malowanej na kolor czarny. Ramy okienne, parapety oraz obramienia drzwi wykonane z drewna dębowego lakierowanego bezbarwnie.
  2. Zdemontowanie istniejącej witryny
  3. Zdemontowanie podmurówki witryny na szer. 128 cm.
  4. Montaż nowej witryny/drzwi

W załączniku przesyłam poglądowe zdjęcia witryny/drzwi. Proszę o przedstawienie oferty i informację o ewentualnej długości terminu realizacji zlecenia.

Z poważaniem,
Łukasz

Zapraszamy na stronę Pogotowie szklarskie WrocławCall Now Button