Terrarium wiwarium dla roślin

Terrarium wiwarium dla roślin

Dzień dobry,
Bardzo proszę o przedstawienie oferty. Szukam firmę, która we Wrocławiu na wymiar zrobi szkło ala terrarium/wiwarium dla roślin.
wymiary orientacyjne: wysokość 160 cm, szerokość 35 cm długość 130 cm orientacyjny kształt – o ile się da w załączniku. Chciałabym, aby szkło było można otwierać w celu wysprzątania martwych szczątek roślin, jednak aby otwieranie nie było mocno widoczne.
Szkło chciałabym, aby było odpowiednio (bezpiecznie) cienkie, bezbarwne, nie wpadające w kolor zielony, chyba jest to optiwhite. W środku mają być rośliny, ziemia i keramzyt.
Do tego zapytania: Szukam osoby/firmy, która zajmuje się tworzeniem wiwarium.
Potrzebuje terrarium/wiwarium dla roślin o wymiarze podstawy 40 cm 40 cm wysokość 80 cm
Otwierane i zamykane tak, aby mechanizm był delikatny, terrarium będzie w bardzo dobrze oświetlonym i widocznym miejscu, estetyka jest bardzo ważna.
ODP. Dziękujemy za zapytanie. Jesteśmy zakładem szklarskim, wykonujemy różne konstrukcje ze szkła, również te nietypowe. Jesteśmy w stanie wykonać taką zabudowę szklaną. Potrzebujemy więcej informacji czy w środku będą piętra, czy będą jakieś wycięcia, ile itp. Bardzo ciekawy temat 🙂 Chętnie uczestniczylibyśmy w realizacji tego projektu. Zapraszamy


Call Now Button