Szkło hartowane – panel kuchenny

Szkło hartowane – panel kuchenny

Dzień dobry,
proszę o wstępną wycenę szkła hartowanego z pomiarami i montażem we Wrocławiu. Szkło chciałabym położyć na dwóch ścianach nad blatem kuchennym. W jednolitym kolorze (będzie wybrany szaro-niebieski pod kolor ściany). Ważna jest odporność na wysokie temperatury.
Rozmiar:
– pierwsza ściana: 0,51 m x 2,14 m
– druga ściana: 0,8 m x 2,7 m
Zależy mi na tym, żeby to były dwa szkła: po jednej sztuce na ścianę.
Przy wycenie proszę o podanie grubości szkła (i rodzaju szkła? nie za bardzo się na tym znam)
Dodatkowe pytania:
1. Jeżeli usługa jest zamówiona z montażem, Państwo rozmontowują gniazdka, zakładają szkło i ponowie montują gniazdka?
2. Jeśli konieczne jest ściągnięcie kranu, żeby zamontować szkło (a podejrzewam, że będzie taka potrzeba, kran jest wysoki) Państwo również to robią, czy musiałabym osobno jeszcze zamówić hydraulika?
3. Można wybrać kolor z palety NCS? Jestem zainteresowana kolorem „ncs S 0510-G” (nie wiem czy nie będzie wyglądał ciemniej przez szkło). Czy podczas dokonywania pomiarów można by było zobaczyć próbkę pomalowanego szkła w wybranym kolorze?
4. Jak Państwo montują panele szklane w kuchni? (na klej czy bolce? co jest lepsze?)
Jeżeli coś nie jest jasne, oczywiście proszę pytać 🙂
Dziękuję,
Edyta
ODP. Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi produktami. W cenie naszych usług jest zdemontowanie i zamontowanie gniazdek elektrycznych. Czasami jest konieczność zdemontowania kranu podczas montażu panelu szklanego o czym informujemy przy pomiarach. Wybór koloru z palety RAL – pokazywany na miejscu. Montaż panelu szklanego na klej montażowy. 


Call Now Button