Szklane drzwi na wymiar

Szklane drzwi na wymiar

Dzień dobry,

byłabym zainteresowana wykonaniem 2szt szklanych drzwi z metalowym okuciem, na ościeżnicy (prawe i lewe) z zamkiem systemowym i długim metalowym uchwytem z obu stron. Posiadam dokładny projekt od architekta, wszystko przesyłam w załącznikach. Są to drzwi do gabinetu kosmetycznego.

Jeśli Państwa firma zajmuje się wykonaniem drzwi na zamówienie bardzo proszę o wycenę mojego projektu wraz z montażem (we Wrocławiu).

Dziękuje.

Z poważaniem,

Małgorzata

ODP. Dziękujemy za zapytanie. Wykonujemy szklane drzwi na wymiar również te bardziej zaawansowane technologicznie. Prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Dzień dobry,
W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej podsyłam jeszcze orientacyjne wymiary drzwi – 80 x 250 cm, z tego 50 cm to świetlik (w chwili obecnej przy niewykończonej posadzce otwór to 84,9 x 250; zaznaczamy od razu, że nie ma nadproża, sufit jest podwieszany w tym miejscu). Poniżej wstępna wizualizacja oraz zdjęcie otworu drzwiowego.
wiatrolap
Tak jak wspomniałam, będziemy jeszcze zainteresowani panelem szklanym do kuchni oraz lustrem do dużej łazienki – z tym że wymiary będziemy w stanie potwierdzić na późniejszym etapie budowy.
Pozdrawiam,
Weronika

ODP. Koszt zabudowy takiego wiatrołapu wynosi **** zł w zależności od rodzaju okuć i rozwiązań technicznych.Call Now Button