PROŚBA O WYCENĘ KABINY TYP LOFT i zabudowy loft hol

PROŚBA O WYCENĘ KABINY TYP LOFT i zabudowy loft hol

Dzień dobry

Zgodnie z rozmową telefoniczną Poproszę o wycenę 2 wariantów

Pkt 1 kabin prysznicowych – projekt wstępny w załącznikach

  • w profilach czarnych obwiedniowych ( tylko rama) i
  • typ „czarny loft” ze szprosami

Wymiar otworu 170xh=240cm / podział około na 3 części, środkowa otwierana

Pkt 2 zabudowy w holu parter domu – projekt wstępny w załącznikach

w profilach czarnych typ „czarny loft” ze szprosami

  • wariant drzwi przesuwne 140x267cm
  • wariant ścianki kątowej z drzwiami otwieranymi 93x267cm

Z góry dziękuję

Pozdrawiam serdecznie
Dorota

Odp. Dziękujemy za zapytanie. Tak zajmujemy się zabudowami typu loft i montujemy również w Warszawie lub wysyłamy kurierem w przypadku dużych odległości. Pełną wycenę na kabinę prysznicową z wypełnionym czarnym szprosem oraz na czarną zabudowę w holu przesłaliśmy mailem. Zapraszamy do współpracy. W przypadku pytań  prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501 409 150.

Witam,
Proszę zatem o ofertę na wykonanie:
– drzwi szklanych łazienkowych, szkło mleczne (skrzydło standard 600×2000), z okuciami plus futryna. Ościeżnica chyba odpada bo ściana ma grubość 40 cm
– ścianka ze szkła hartowanego pod prysznic o wymiarach 1050×2000
– lustro łazienkowe o wymiarze 1300×1300

Oprócz ceny proszę o podanie czasu oczekiwania i realizacji zlecenia.

Podsyłam również ściankę, którą można się zainspirować oraz o której rozmawialiśmy. Krata na szybie chyba mnie nie interesuje ale można by to wszystko wsadzić w ramę aby było stabilne. krata naklejona jest jak widać na zdjęciach od strony zewnętrznej, od środka gładka szyba.

Pozdrawiam,
Adrian

ODP. Dziękujemy za zapytanie. Pełna ofertę na drzwi szklane wraz z futryną szkło satynowe oraz ściankę szklaną prysznicową i lustra przesłaliśmy droga mailową. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501 409 150.

Dzień dobry,
Jestem zainteresowana industrialnymi kabinami prysznicowymi, mam w domu dwie łazienki,prysznice są bez brodzika. Do pierwszej łazienki potrzebuję tylko ścianki (nieruchomej) o wymiarach 90cm szerokość i 220cm wysokość. W drugiej łazience kabina będzie miała 200 cm szerokości pierwsza ściana i  120 cm druga  (kabina w kształcie litery L) wysokość 220 cm, tutaj na dłuższej ścianie chciałabym zamówić część nieruchomą o szerokości 110 cm i drzwi o szerokości 90 cm, druga ściana w całości ścianka nieruchoma czyli 120 cm. Drzwi  otwierane do zewnątrz na stronę lewą. Obydwie kabiny w stylu industrialnym, ramy w kolorze czarnym ze szprosami.
Bardzo proszę o wycenę , przybliżony  termin realizacji i informację czy montaż w Warszawie jest możliwy.

Pozdrawiam,
Joanna

ODP. Dziękujemy za zapytanie. Pełna ofertę na ściankę stałą szkło hartowane 8mm w czarnych profilach przesłaliśmy mailem. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501 409 150.Call Now Button