Panel szklany do kuchni

Panel szklany do kuchni

Witam proszę o informacje ,jakie białe  szkło mam wybrać ,aby nie miało zielonkawego odcienia,  Firma która robiła mi meble kuchenne , na własną rękę podjęła  się wykonania białego panela ze szkła hartowanego . ,ale niestety szyba okazała się być w  zielonym  odcieniu ,i poprosiłam o demontaż ,ponieważ  ja chciałam ciepłą biel.. Moje meble kuchenne są białe na wysoki połysk -góra ,natomiast dół amerykański orzech również w wysokim połysku. Płyta grzejna indukcja.
Pozdrawiam Wioletta
ODP. Firmy stolarskie na ogół nie mają pojęcia w temacie paneli szklanych z nadrukiem. Stosują najprostsze i najtańsze rozwiązania co z pewnością ma wpływ na jakośc ich wykonania. W pani przypadku należało zastosować szkło kryształowe typu optiwhite ab uzyskać pożądany efekt bieli. Do wyceny potrzebujemy orientacyjne wymiary oraz miejsce montażu – adres.
Witam
Chodzi mi o dwa panele ,jeden ma wymiar 60 x 290  cm. ,a drugi 60  x 200 cm. Chodzi mi o panel szklany bez grafiki ,w odcieniu ciepłej bieli,
Montaż w Oleśnicy.
Pozdrawiam
ODP. Dziękujemy, pełna ofertę na szkło jednokolorowe typu optiwhite przesłaliśmy mailem. Zapraszamy

Panel szklany do kuchni

jestem zainteresowana panelem szklanym do kuchni w kolorze czarnym wykonanym ze szkła hartowanego (nie lakobel).
Podaję przybliżone wymiary: 100×60 i 280×60 (kształt L)
3 otwory na gniazdka:
1 x pojedynczy
1 x podwójny
1 x potrójny
Z jednej strony zakończenie panelu będzie niezabudowane szafką, więc zależy mi na szkle optic whrite i ewentualnie jakimś szlifie ładnie wykańczającym panel.
Proszę o wycenę i podanie terminu realizacji.
Pozdrawiam,
Aleksandra O.
ODP. Dziękujemy za zapytanie. W ofercie posiadamy również szkło optiwhite w wersji hartowanej. Pełna ofertę przesłaliśmy na maila. Zapraszamy

Uprzejmie prosiłbym o przesłanie orientacyjnej wyceny wykonania i montażu szyb kuchennych (między blat a szafki) składających się z trzech elementów. Zbliżone wymiary to:
– lewy panel: wys. 60 cm, dł. 87,5 cm
– środkowy panel: wys. 60 cm, dł. 262 cm
– prawy panel: wys. 60, dł. 66,5 cm
Do tego dochodzi wycięcie dwóch otworów na gniazdka. Prosiłbym o wycenę przy zastosowaniu szkła hartowanego i niehartowanego oraz przy użyciu jednobarwnego wypełnienia całości lub użycia grafiki, przykładowo takiej jak w załączeniu. W załączeniu również zdjęcia miejsca docelowego montażu.
Proszę również o informację, jaki jest czas realizacji 🙂

miasto kuchnia wzorPozdrawiam serdecznie
SzymonCall Now Button