Oferta dla architektów

Współpraca z naszymi partnerami polega na:

– stałym wsparciu merytorycznym wykwalifikowanych specjalistów;
– dostarczaniu materiałów informacyjnych i reklamowych;
– dostarczaniu próbników szkła laminowanego i półproduktów;

Nadaj swojej pracy nowy,

 Zapraszamy do współpracy Architektów i Dekoratorów Wnętrz. Wiemy, że nasze pomysły mogą świetnie uzupełnić projekt. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem.

Współpraca prowizyjna

Od początku swojego istnienia produkujemy wyroby ze szkła, jednego z najbardziej uniwersalnych materiałów wykończeniowo-dekoracyjnych.

Wykonujemy mnóstwo niestandardowych zleceń, które owocują nowymi doświadczeniami. Chcemy się nimi z Tobą dzielić dla obopólnej korzyści. Podobnie jak zyskiem wypłacanym Tobie w formie prowizji. To bardzo ważne dla dobrze rozumianej współpracy.

 Dlaczego my?

Stoi za nami ponad 25-letnie doświadczenie w pracy ze szkłem. Specjalizujemy się głównie w zabudowach szklanych, produkcji luster, nadrukach na szkle, drzwiach szklanych, kabinach prysznicowych czy szkle do kuchni.

Montażyści z długoletnim stażem

Mamy bardzo doświadczone zespoły montażowe z kilkunastoletnim stażem. Co nas wyróżnia? Nasi montażyści nie tylko montują, ale doradzają najlepsze rozwiązania dla danego projektu. Już podczas pomiaru dzielą się swoją wiedzą praktyczną tak z klientem, jak i z prowadzącym projekt architektem.

Bezpłatne doradztwo dla projektantów

Oferujemy pomoc przy tworzeniu rozwiązań montażowych. Wiemy z doświadczenia, że szczególnie przy produktach „szytych na miarę” niezwykle ważne jest indywidualne podejście. To samo tyczy się doboru akcesoriów, profili, itp. Tam, gdzie mamy do czynienia z niestandardowymi rozwiązaniami czujemy się jak ryba w wodzie. Co ważne, dzielimy się odpowiedzialnością za projekt, byś ty miał więcej czasu dla siebie.

Studio graficzne

To unikatowe w naszej branży. Dzięki temu ty i twój klient otrzymujesz dokładnie to, co chcesz. Naszą specjalnością są nadruki na szkle, które stosuje się głównie w kuchni i łazience. W naszej własnej bazie zdjęciowej znajdziesz specjalnie przygotowane zdjęcia pod szklane panele kuchenne, w panoramicznym formacie.

 

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!

Call Now Button