Drzwi w stylu loftowym

Drzwi w stylu loftowym

Dzień dobry,
Zwracam się z zapytaniem o realizację drzwi w stylu loftowym, przeszklonych – jedne oddzielające salon od pokoju, drugie jako wejście do garderoby.
Interesuje mnie w pierwszej kolejności ich wycena.
W załączniku przesyłam kadry projektu – jak miałyby wyglądać drzwi oddzielające salon (czarne, przeźroczyste szkło) i pokój, zatytułowane „drzwi1”, „drzwi2”. Wymiary otworu to: 150 cm szerokość oraz 238 cm wysokość.
Wejście do garderoby chciałabym aby były rozsuwane jak na zdjęciu „drzwi garderoba”, jednakże ze względu na skosy dobrze, aby była blokada i nie rozsuwały się do końca. Otwór ma wymiary: szerokość 127 cm oraz wysokość: 203 cm i wygląda jak na zdjęciu „garderoba antresola”. Drzwi może w stylu „inspiracja garderoba” tylko że z mlecznym szkłem i rozsuwane w dwie strony. Mieszkanie znajduje się we Wrocławiu.
Czy wykonują Państwo również drzwi z innych materiałów niż szkło? Czy szkło używane do produkcji drzwi jest wytrzymałe?
Mam nadzieję, że w sposób zrozumiały przedstawiłam oczekiwania. Jeśli potrzeba więcej szczegółów to proszę o kontakt.
Jestem również otwarta na inne propozycje.
Z niecierpliwością czekam na ofertę.
Z poważaniem,
Dorota
ODP> Dziękujemy za zapytanie. Dobrze Pani trafiła. Wykonujemy szklane drzwi w stylu loftowym. Możemy zaproponować następujące rozwiązania (zdjęcia):
Nie polecamy stosować materiału innego jak szkło. Pleksi nie wygląda estetycznie, żółknie po latach. Szkło jest najbardziej właściwym materiałem do tego typu zabudów.
Działamy przede wszystkim na terenie Wrocławia i okolic. Pełną wycenę wysyłamy mailem. Zaparszamy


Call Now Button