Balustrada szklana – Wrocław

Balustrada szklana – Wrocław

Dzień dobry,
Zgodnie z rozmową telefoniczną podsyłam zdjęcia obrazujące sytuację. W dosyć pilnym trybie potrzebuję zamontować dwa samonośne profile do szkła o długości ~2,20m i ~1m. Profil chcielibyśmy zlicować z docelowym poziomem kafli, który wychodzi 10,5cm ponad widoczną płytą stropową.
Drugim zagadnieniem jest konieczność odsunięcia skosem profilu od stropu – ściana nie trzyma kąta prostego i będzie prostowana, miara obrazuje oczekiwane położenie krawędzi zewnętrznej profilu.
Koncepcja którą mamy, zakłada zamocowanie boczne profilu typu Y na kotwach chemicznych, zdystansowanie go na oczekiwaną odległość, skontrowanie nakrętkami, zalanie powstałej dziury między profilem a stropem silną zaprawą, dociągnięcie profilu po związaniu betonu.
Druga możliwość to zwykły profil typu U z mocowaniem dolnym do kątownika stalowego 80×80, a sam kątownik będzie zamontowany bocznie do stropu i zalany betonem.
Proszę wycenić koszt kompletnej balustrady szklanej, oprócz wspomnianych dwóch odcinków, jest jeszcze jeden o długości ok. 3.6m, montaż boczny bezpośrednio do płyty antresoli, ale to nie jest już tak pilny temat.
Pozdrawiam,
Łukasz
ODP> Dziękujemy za zapytanie. Wykonujemy balustrady szklane z bezpiecznego szkła hartowanego. Przykładowe mocowania balustrad przedstawiamy poniżej:

 

Sprawa wymaga przedyskutowania na miejscu. Prosimy o kontakt.


Call Now Button