Pytanie o wykonanie oraz wycenę szklanej ściany

Pytanie o wykonanie oraz wycenę szklanej ściany

Dzień dobry. Jestem zainteresowany wykonaniem szklanej ściany oddzielającej salon od kuchni w mieszkaniu. W załącznikach dołączam realizacje jakimi się inspirowałem oraz zwymiarowaną wizualizację do wykonania. Co do wizualizacji chcielibyśmy aby drzwi były otwierane do sufitu a nie tak jak pokazuje wizualizacja. Rozmiar ramek także może podlegać dyskusji.

Proszę o informację czy zajmujecie się Państwo takimi projektami oraz czy przesłane dane są wystarczające do wyceny. Jeśli tak to proszę o wycenę.
Pozdrawiam
Marek

ODP. Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi usługami. Wykonujemy oczywiście takie zabudowy w stylu loft – industrialne. Przykłady takich zabudów można znaleźć na naszej stronie:
www.szklane.net/portfolio_page/drzwi-loftowe-w-zabudowie-szklanej/
www.szklane.net/portfolio_page/seria-czarnych-okuc-do-szkla-hartowanego/
Pełna ofertę przesłalismy mailem zwrotnym

Może Cię zainteresuje:

  • Dzień dobry, Szukam firmy, która podejmie się wykonania i montażu zewnętrznej drewnianej witryny/drzwi wejściowych do naszego lokalu usługowego wg. projektu? Chcemy wykonać dodatkowe wejście (witryna – drzwi) do lokalu na ul. Moliera w Warszawie. Witryna musi być dokładnym odzwierciedleniem już istniejącego wejścia (muszą zostać powtórzone wszystkie......

  • Spodobały Ci się nasze usługi? Zagłosuj. Będziemy wdzięczni za każdą gwiazdkę 🙂...

  • Spodobały Ci się nasze usługi? Zagłosuj. Będziemy wdzięczni za każdą gwiazdkę 🙂...

  • Dzień dobry! Przesyłam wizualizację szklanych paneli. Dla klienta potrzebuję wytycznych, sugestii dot. produkcji i montażu takich okładzin. 1.Wstępnie wiem, że ściany mogą zostać przygotowane według zapotrzebowania – teraz jest stan surowy – bloczki betonowe. 2. wysokość ok 3m – można łączyć tafle na wysokość, (na......Call Now Button