Parwany nawannowe

Parawany szklane nawannowe

na wymiar – składane | wieloelementowe.

Parawany nawannowe

Parawany nawannowe to dobre rozwiązanie dla niewielkiej łazienki, kiedy chcemy korzystać z prysznica, a nie mamy miejsca na postawienie oddzielnej kabiny prysznicowej. Zamawiając u nas parawan szklany nawannowy można dopasować go do kształtu wanny, wybrać rodzaj: wahadłowy jednoelementowy lub składany harmonijkowo dwu- lub kilkuelementowy.

Przykładowe okucia
Okucie szkło ściana

Okucie szkło ściana

Okucie szkło ściana

Okucie szkło ściana

Zawias listwowy do parawanu

Zawias listwowy do parawanu

Szkło hartowane jest według różnych źródeł 3-5 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło nie poddane tej obróbce. Po uderzeniu pozostaje nienaruszone lub pęka w sposób bezpieczny dla człowieka tzn. rozsypuje się na drobne, nieostre kawałeczki (jak boczna szyba samochodowa), przez co w ogromnym stopniu ogranicza do minimum ryzyko odniesienia ran.

Parawany nawannowe w standardzie wykonywane są z bezpiecznego szkła hartowanego, szlifowanego grubości 6-8 mm.

Krople wody na szybie z powłoką EasyClean nie utrzymują się na powierzchni, tylko swobodnie spływają.

Powierzchnia szkła, która wydaje się nam idealnie gładka, w powiększeniu posiada mikroskopijne pory i wyżłobienia, w których gromadzą się zanieczyszczania i kamień. Powłoki ochronne polimerowe zapewniają skuteczną ochronę przed korozją. Dzięki właściwościom hydrofobowym cząsteczki wody nie utrzymują się na tafli szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

krople

Stosujemy wypróbowane przez nas okucia do szkła. Są to solidne, wytrzymałe profile, zawiasy i uchwyty, których trwałość szacuje się na wiele lat. Niektóre są bardzo zaawansowane technologicznie, co przekłada się na duży komfort użytkowania.

Zapoznaj się z niektórymi w dziale okuć.

Termin realizacji zamówienia na montaż parawanu wynosi ok 2-4 tyg. w zależności od zastosowanych rozwiązań technicznych.

Formularz kontaktowy:

    Call Now Button