Parwany szklane

Parawany szklane nawannowe

na wymiar – składane | wieloelementowe.

Parawany nawannowe

Parawan wannowy – stanowi alternatywę dla typowych kabin prysznicowych. Montuje się go na wannie, dzięki czemu pełni dwie funkcje. Nadal można brać długie kąpiele jak i szybki prysznic.

Parawany nawannowe to dobre rozwiązanie dla niewielkiej łazienki, kiedy chcemy korzystać z prysznica, a nie mamy miejsca na postawienie oddzielnej kabiny prysznicowej. Zamawiając u nas parawan szklany nawannowy można dopasować go do kształtu wanny, wybrać rodzaj: wahadłowy jednoelementowy lub składany harmonijkowo dwu- lub kilkuelementowy.

Nowe szkło samoczyszczące TIMELESS - szybkie i łatwe czyszczenie

Szkło typu SGG TIMELESS to antykorozyjne szkło które zostało opracowane z myślą o zastosowaniach w kabinach prysznicowych lub parawanach nawannowych.

Szkło SGG TIMELESS składa się z wysoko przeziernego szkła SGG PLANICLEAR, na które naniesiono praktycznie niewidoczną powłokę. Powłokę SGG TIMELESS® otrzymuje się przez magnetronowe nanoszenie niewidocznej warstwy tlenków metali. Tak otrzymana powłoka jest bardzo trwała, nie traci swoich właściwości z upływem czasu i może być poddawana wszelkim rodzajom obróbki.

Jakie korzyści?

-Wszelkie ślady użytkowania są łatwiejsze do usunięcia w porównaniu ze standardowym szkłem niepowlekanym.
10-letnia gwarancja

Przykładowe okucia
Okucie szkło ściana

Okucie szkło ściana

Okucie szkło ściana

Okucie szkło ściana

Zawias typu szkło-szkło

Zawias typu szkło-szkło

Zawias listwowy do parawanu

Zawias listwowy do parawanu

Zapytaj o cenę

W celu uzyskania wstępnej wyceny prosimy o przygotowanie następujących informacji:

  • rodzaj parawanu (składany/stały/wieloelementowy)
  • orientacyjne wymiary
  • miejsce montażu (Wrocław czy poza miastem)
Kontakt telefoniczny +48 501 40 91 50

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Szkło hartowane jest według różnych źródeł 3-5 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło nie poddane tej obróbce. Po uderzeniu pozostaje nienaruszone lub pęka w sposób bezpieczny dla człowieka tzn. rozsypuje się na drobne, nieostre kawałeczki (jak boczna szyba samochodowa), przez co w ogromnym stopniu ogranicza do minimum ryzyko odniesienia ran.

Parawany nawannowe w standardzie wykonywane są z bezpiecznego szkła hartowanego, szlifowanego grubości 6-8 mm.

Krople wody na szybie z powłoką EasyClean nie utrzymują się na powierzchni, tylko swobodnie spływają.

Powierzchnia szkła, która wydaje się nam idealnie gładka, w powiększeniu posiada mikroskopijne pory i wyżłobienia, w których gromadzą się zanieczyszczania i kamień. Powłoki ochronne polimerowe zapewniają skuteczną ochronę przed korozją. Dzięki właściwościom hydrofobowym cząsteczki wody nie utrzymują się na tafli szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

krople

Stosujemy wypróbowane przez nas okucia do szkła. Są to solidne, wytrzymałe profile, zawiasy i uchwyty, których trwałość szacuje się na wiele lat. Niektóre są bardzo zaawansowane technologicznie, co przekłada się na duży komfort użytkowania.

Zapoznaj się z niektórymi w dziale okuć.

Termin realizacji zamówienia na montaż parawanu wynosi ok 2-4 tyg. w zależności od zastosowanych rozwiązań technicznych.

Może Cię zainteresuje: Kabiny prysznicowe przykładowe rozwiązaniaCzarne industrialne drzwi prysznicowe | Nowoczesne ścianki stałe walk-in | Ciekawe panele szklane w kuchni | Inne zabudowy szklane – balustrady, daszki itp | Przykładowy panel szklany w łazience | Wizualizacje przed montażem| Półki szklane na wymiar | szklarz Wrocław

Formularz kontaktowy:

Call Now Button