Drzwi przesuwne składane

Drzwi przesuwne składane

Witam,

Piszę do Państwa, ponieważ widziałam w Państwa ofercie coś co mnie interesuje, a mianowicie, interesuje mnie wykonanie drzwi szklanych, które oddzielały by część salonu od sypialni. Zależy mi na tym by dane drzwi można było otworzyć rozsuwając na boki – przykład przesyłam w załączniku. Metraż drzwi: jedno skrzydło ok. 120 cm, drugie 240 cm. Proszę o informację czy są Państwo w stanie wykonać taką zabudowę aluminiowo – szklaną?

Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam
Aldona

ODP> Dziękujemy za zapytanie. W naszej ofercie znajdują się różne systemy przesuwne: teleskopowe, składane, w stylu loft itd. Poniżej podajemy kilka przykładów:

System składany, harmonijkowy Omega
Korpusy wózków jezdnych są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a rolki wyposażone są w wytrzymałe łożyska kulkowe. Wózki jezdne wyposażone są dodatkowo w rolki stabilizujące, co zapewnia stabilność podczas przesuwu.

System teleskopowy drzwi przesuwnych Rapsus

System z integrowanym odbojem pochłaniającym uderzenia. Rolki wózków jezdnych są wbudowane w duże łożyska oraz niezależne amortyzatory bezwładnościowe. Amortyzatory te umieszczone są poprzecznie pomiędzy łożyskami, co pozwala na płynna regulację wózków.  System posiada zminimalizowanie wibracji tafli podczas przesuwu co przekłada się na mniejszy hałas.

System przesuwny Costella

System przesuwny Massivo

 

Zapraszamy do naszej galerii zabudów loftowych.

Wszystkie powyższe systemy dostępne są w kolorze: czarny, srebrna anoda, stal szczotkowana.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Może Cię zainteresuje:

  • Dzień dobry, Zgodnie z rozmową telefoniczną podsyłam zdjęcia obrazujące sytuację. W dosyć pilnym trybie potrzebuję zamontować dwa samonośne profile do szkła o długości ~2,20m i ~1m. Profil chcielibyśmy zlicować z docelowym poziomem kafli, który wychodzi 10,5cm ponad widoczną płytą stropową. Drugim zagadnieniem jest konieczność odsunięcia......

  • ...

  • Witam. Chciałbym zamontować szybę przeźroczystą nad wejściem.  Daszek zastąpi widoczną na zdjęciach pleksi. Uchwyty powinny być jak najmniej widoczne. W załączeniu zdjęcia wejścia i projekt zadaszenia. Czy mogę prosić o przesłanie wstępnej wyceny? Pozdrawiam, Michał ODP. Dziękujemy za zapytanie. Zasadnicze pytanie jest takie czy konstrukcja......

  • ...Call Now Button